Ugifte, skilte og separerte forsørgere med overgangsstønad og/eller stønad til barnetilsyn. Ytelse. Fylke. 30. september 2026. Antall

FylkeI altHerav mennOvergangsstønad i altBare overgangsstønadBåde overgangsstønad og stønad til barnetilsynStønad til barnetilsyn i altBare stønad til barnetilsyn
I alt9 3045118 3797 6247551 680925
Østfold628385634956813365
Akershus1 289651 1411 037104252148
Oslo1 237411 1221 02795210115
Innlandet53140483441429048
Buskerud48935441391509848
Vestfold48123437387509444
Telemark39322350311398243
Agder610425515104110059
Rogaland756336816156614175
Vestland943518678095813476
Møre og Romsdal40924360324368549
Trøndelag806467146476715992
Nordland34828313294195435
Troms25014226211153924
Finnmark1067104100-6-
Ukjent28-2625---

Ugifte, skilte og separerte forsørgere med overgangsstønad og/eller stønad til barnetilsyn. Ytelse. Fylke. 30. september 2026. Prosent

FylkeI altHerav mennOvergangsstønad i altBare overgangsstønadBåde overgangsstønad og stønad til barnetilsynStønad til barnetilsyn i altBare stønad til barnetilsyn
I alt100,05,590,181,98,118,19,9
Østfold100,06,189,678,810,821,210,4
Akershus100,05,088,580,48,119,611,5
Oslo100,03,390,783,07,717,09,3
Innlandet100,07,591,083,17,916,99,0
Buskerud100,07,290,280,010,220,09,8
Vestfold100,04,890,980,510,419,59,1
Telemark100,05,689,179,19,920,910,9
Agder100,06,990,383,66,716,49,7
Rogaland100,04,490,181,38,718,79,9
Vestland100,05,491,985,86,214,28,1
Møre og Romsdal100,05,988,079,28,820,812,0
Trøndelag100,05,788,680,38,319,711,4
Nordland100,08,089,984,55,515,510,1
Troms100,05,690,484,46,015,69,6
Finnmark100,06,698,194,33,85,71,9
Ukjent100,07,192,989,33,610,77,1