Ugifte, skilte og separerte forsørgere med overgangsstønad og/eller stønad til barnetilsyn. Ytelse. Fylke. 31. mars 2021. Antall

FylkeI altHerav mennOvergangsstønad i altBare overgangsstønadBåde overgangsstønad og stønad til barnetilsynStønad til barnetilsyn i altBare stønad til barnetilsyn
I alt14 13267310 6357 6353 0006 4973 497
Agder93841730519211419208
Innlandet86043651467184393209
Møre og Romsdal66335462316146347201
Nordland63843491331160307147
Oslo1 649411 3431 029314620306
Rogaland1 32357965684281639358
Troms og Finnmark65442472348124306182
Trøndelag1 23874917623294615321
Vestfold og Telemark1 33382999727272606334
Vestland1 565691 153851302714412
Viken3 2711462 4521 7407121 531819

Ugifte, skilte og separerte forsørgere med overgangsstønad og/eller stønad til barnetilsyn. Ytelse. Fylke. 31. mars 2021. Prosent

FylkeI altHerav mennOvergangsstønad i altBare overgangsstønadBåde overgangsstønad og stønad til barnetilsynStønad til barnetilsyn i altBare stønad til barnetilsyn
I alt100,04,875,354,021,246,024,7
Agder100,04,477,855,322,544,722,2
Innlandet100,05,075,754,321,445,724,3
Møre og Romsdal100,05,369,747,722,052,330,3
Nordland100,06,777,051,925,148,123,0
Oslo100,02,581,462,419,037,618,6
Rogaland100,04,372,951,721,248,327,1
Troms og Finnmark100,06,472,253,219,046,827,8
Trøndelag100,06,074,150,323,749,725,9
Vestfold og Telemark100,06,274,954,520,445,525,1
Vestland100,04,473,754,419,345,626,3
Viken100,04,575,053,221,846,825,0