Menn med 80 % dekningsgrad foreldrepenger i løpet av 1. halvår 2022, fordelt på dager. Fylke. Antall

FylkeI alt1-24 dager25-49 dager50-75 dager76-94 dager95 dager95+ dager
I alt8 9792 4032 0101 9481 161907550
Agder461147106105433228
Innlandet567144138119666040
Møre og Romsdal444117111113434416
Nordland43310510982664724
Oslo1 05223821822916111987
Rogaland790235184188847623
Troms og Finnmark48914393102695230
Trøndelag7792061641681117753
Vestfold og Telemark594144155125825632
Vestland1 18634725925014812260
Viken2 043553442435273219121
Uoppgitt14124313215436
Tallene gjelder foreldrepenger ved fødsel
Foreldrepenger kan gis inntil barnet fyller tre år. Dermed kan èn og samme person ha utbetaling av foreldrepenger (periodevis) over flere år, og vil da telle med i statistikken i hvert enkelt år

Menn med 80 % dekningsgrad foreldrepenger i løpet av 1. halvår 2022, fordelt på dager. Fylke. Prosent

FylkeI alt1-24 dager25-49 dager50-75 dager76-94 dager95 dager95+ dager
I alt100,026,822,421,712,910,16,1
Agder100,031,923,022,89,36,96,1
Innlandet100,025,424,321,011,610,67,1
Møre og Romsdal100,026,425,025,59,79,93,6
Nordland100,024,225,218,915,210,95,5
Oslo100,022,620,721,815,311,38,3
Rogaland100,029,723,323,810,69,62,9
Troms og Finnmark100,029,219,020,914,110,66,1
Trøndelag100,026,421,121,614,29,96,8
Vestfold og Telemark100,024,226,121,013,89,45,4
Vestland100,029,321,821,112,510,35,1
Viken100,027,121,621,313,410,75,9
Uoppgitt100,017,022,022,710,62,125,5
Tallene gjelder foreldrepenger ved fødsel
Foreldrepenger kan gis inntil barnet fyller tre år. Dermed kan èn og samme person ha utbetaling av foreldrepenger (periodevis) over flere år, og vil da telle med i statistikken i hvert enkelt år

Menn med 100 % dekningsgrad foreldrepenger i løpet av 1. halvår 2022, fordelt på dager. Fylke. Antall

FylkeI alt1-24 dager25-49 dager50-74 dager75 dager76-95 dager95+ dager
I alt33 6689 0088 5018 1025 3131 4971 247
Agder1 9876735544292076064
Innlandet1 7364574514342766652
Møre og Romsdal1 6104584403962155249
Nordland1 2283423123091804639
Oslo5 3121 2001 1961 2881 038332258
Rogaland3 6141 1649957984829283
Troms og Finnmark1 3253423262872276875
Trøndelag2 94269173573451816698
Vestfold og Telemark2 1365945655293057469
Vestland4 1091 0801 1031 035583172136
Viken7 3521 9351 7621 8051 275326249
Uoppgitt31772625874375
Tallene gjelder foreldrepenger ved fødsel
Foreldrepenger kan gis inntil barnet fyller tre år. Dermed kan èn og samme person ha utbetaling av foreldrepenger (periodevis) over flere år, og vil da telle med i statistikken i hvert enkelt år

Menn med 100 % dekningsgrad foreldrepenger i løpet av 1. halvår 2022, fordelt på dager. Fylke. Prosent

FylkeI alt1-24 dager25-49 dager50-74 dager75 dager76-95 dager95+ dager
I alt100,026,825,224,115,84,43,7
Agder100,033,927,921,610,43,03,2
Innlandet100,026,326,025,015,93,83,0
Møre og Romsdal100,028,427,324,613,43,23,0
Nordland100,027,925,425,214,73,73,2
Oslo100,022,622,524,219,56,34,9
Rogaland100,032,227,522,113,32,52,3
Troms og Finnmark100,025,824,621,717,15,15,7
Trøndelag100,023,525,024,917,65,63,3
Vestfold og Telemark100,027,826,524,814,33,53,2
Vestland100,026,326,825,214,24,23,3
Viken100,026,324,024,617,34,43,4
Uoppgitt100,022,719,618,32,213,623,7
Tallene gjelder foreldrepenger ved fødsel
Foreldrepenger kan gis inntil barnet fyller tre år. Dermed kan èn og samme person ha utbetaling av foreldrepenger (periodevis) over flere år, og vil da telle med i statistikken i hvert enkelt år