Kvinner med foreldrepenger i løpet av 1. halvår 2013-2022. Dekningsgrad 80%. Fylke. Antall

Fylke2013201420152016201720182019202020212022
I alt27 87923 19020 29421 09119 64118 24417 16313 24112 66811 908
Agder-------638624591
Innlandet-------879794744
Møre og Romsdal1 3141 1431 0061 0481 003958943673609608
Nordland1 2411 008920942935905826622636623
Oslo4 1333 3512 9092 9032 6002 5312 3581 8171 7341 531
Rogaland2 5302 0901 8301 9121 7021 5511 4671 0921 074964
Troms og Finnmark-------787702689
Trøndelag-----1 6151 5211 1951 1271 108
Vestfold og Telemark-------884821796
Vestland-------1 6631 5771 499
Viken-------2 8912 8812 689
NAV Utland1661601541461181271051008966
Østfold1 3281 1571 0431 0951 0101 007866---
Akershus3 1212 5672 2322 3482 1711 9851 985---
Hedmark923752646649663603552---
Oppland924805718707709658602---
Buskerud1 3771 1431 0371 015997872850---
Vestfold1 010893771874805728727---
Telemark824720591603580502467---
Aust-Agder587514425419405350316---
Vest-Agder898764633651570563494---
Hordaland3 0032 4532 1562 4002 1381 8991 783---
Sogn og Fjordane625517465456408425392---
Sør-Trøndelag1 8481 3731 2201 3551 258-----
Nord-Trøndelag650551449434467-----
Troms956871775801780671659---
Finnmark421358314333322294250---
Tallene gjelder foreldrepenger ved fødsel
Foreldrepenger kan gis inntil barnet fyller tre år. Dermed kan èn og samme person ha utbetaling av foreldrepenger (periodevis) over flere år, og vil da telle med i statistikken i hvert enkelt år

Kvinner med foreldrepenger i løpet av 1. halvår 2013-2022. Dekningsgrad 100%. Fylke. Antall

Fylke2013201420152016201720182019202020212022
I alt35 15138 38741 11843 64342 41141 89542 94842 85244 21244 888
Agder-------2 2622 3622 412
Innlandet-------2 1292 1982 342
Møre og Romsdal1 7631 8651 9112 0342 0272 0101 9611 9502 0452 166
Nordland1 3001 3641 4011 5041 4791 5571 5251 5061 6331 676
Oslo5 8466 6947 3297 6467 5127 5237 7717 7557 9907 660
Rogaland4 0374 1154 5824 8044 7574 6154 5344 4104 5694 659
Troms og Finnmark-------1 7031 7351 718
Trøndelag-----3 6033 6653 6133 8443 965
Vestfold og Telemark-------2 7312 6962 766
Vestland-------5 2605 4685 507
Viken-------9 3239 4889 843
NAV Utland217219241247215232201210184174
Østfold1 5911 7711 8331 9281 8521 7951 883---
Akershus3 5853 9574 2524 7894 7174 6315 061---
Hedmark1 0111 0501 1351 1491 1111 1201 185---
Oppland8759901 1231 1141 0831 0361 064---
Buskerud1 6701 7331 8621 9891 8772 0872 066---
Vestfold1 5041 5761 7041 7921 6331 6241 682---
Telemark8819889811 0531 0919911 023---
Aust-Agder710758829800799795798---
Vest-Agder1 3661 4581 4931 6251 5631 4871 550---
Hordaland3 7654 2264 5434 9254 7004 4314 511---
Sogn og Fjordane654595726752768753809---
Sør-Trøndelag2 2002 6542 7252 9042 717-----
Nord-Trøndelag8858969361 023965-----
Troms8581 0551 0361 0901 0641 0991 148---
Finnmark433423476475481506511---
Tallene gjelder foreldrepenger ved fødsel
Foreldrepenger kan gis inntil barnet fyller tre år. Dermed kan èn og samme person ha utbetaling av foreldrepenger (periodevis) over flere år, og vil da telle med i statistikken i hvert enkelt år

Kvinner med foreldrepenger i løpet av 1. halvår 2013-2022. Dekningsgrad 80%. Fylke. Prosent

Fylke2013201420152016201720182019202020212022
I alt44,237,733,032,631,730,328,623,622,321,0
Agder.......22,020,919,7
Innlandet.......29,226,524,1
Møre og Romsdal42,738,034,534,033,132,332,525,722,921,9
Nordland48,842,539,638,538,736,835,129,228,027,1
Oslo41,433,428,427,525,725,223,319,017,816,7
Rogaland38,533,728,528,526,425,224,419,819,017,1
Troms og Finnmark.......31,628,828,6
Trøndelag.....31,029,324,922,721,8
Vestfold og Telemark.......24,523,322,3
Vestland.......24,022,421,4
Viken.......23,723,321,5
NAV Utland43,342,239,037,235,435,434,332,332,627,5
Østfold45,539,536,336,235,335,931,5...
Akershus46,539,334,432,931,530,028,2...
Hedmark47,741,736,336,137,435,031,8...
Oppland51,444,839,038,839,638,836,1...
Buskerud45,239,735,833,834,729,529,1...
Vestfold40,236,231,232,833,031,030,2...
Telemark48,342,237,636,434,733,631,3...
Aust-Agder45,340,433,934,433,630,628,4...
Vest-Agder39,734,429,828,626,727,524,2...
Hordaland44,436,732,232,831,330,028,3...
Sogn og Fjordane48,946,539,037,734,736,132,6...
Sør-Trøndelag45,734,130,931,831,6.....
Nord-Trøndelag42,338,132,429,832,6.....
Troms52,745,242,842,442,337,936,5...
Finnmark49,345,839,741,240,136,832,9...
Tallene gjelder foreldrepenger ved fødsel
Foreldrepenge r kan gis inntil barnet fyller tre år. Dermed kan èn og samme person ha utbetaling av foreldrepenger (periodevis) over flere år, og vil da telle med i statistikken i hvert enkelt år

Kvinner med foreldrepenger i løpet av 1. halvår 2013-2022. Dekningsgrad 100%. Fylke. Prosent

Fylke2013201420152016201720182019202020212022
I alt55,862,367,067,468,369,771,476,477,779,0
Agder.......78,079,180,3
Innlandet.......70,873,575,9
Møre og Romsdal57,362,065,566,066,967,767,574,377,178,1
Nordland51,257,560,461,561,363,264,970,872,072,9
Oslo58,666,671,672,574,374,876,781,082,283,3
Rogaland61,566,371,571,573,674,875,680,281,082,9
Troms og Finnmark.......68,471,271,4
Trøndelag.....69,070,775,177,378,2
Vestfold og Telemark.......75,576,777,7
Vestland.......76,077,678,6
Viken.......76,376,778,5
NAV Utland56,757,861,062,864,664,665,767,767,472,5
Østfold54,560,563,763,864,764,168,5...
Akershus53,560,765,667,168,570,071,8...
Hedmark52,358,363,763,962,665,068,2...
Oppland48,655,261,061,260,461,263,9...
Buskerud54,860,364,266,265,370,570,9...
Vestfold59,863,868,867,267,069,069,8...
Telemark51,757,862,463,665,366,468,7...
Aust-Agder54,759,666,165,666,469,471,6...
Vest-Agder60,365,670,271,473,372,575,8...
Hordaland55,663,367,867,268,770,071,7...
Sogn og Fjordane51,153,561,062,365,363,967,4...
Sør-Trøndelag54,365,969,168,268,4.....
Nord-Trøndelag57,761,967,670,267,4.....
Troms47,354,857,257,657,762,163,5...
Finnmark50,754,260,358,859,963,367,1...
Tallene gjelder foreldrepenger ved fødsel
Foreldrepenge r kan gis inntil barnet fyller tre år. Dermed kan èn og samme person ha utbetaling av foreldrepenger (periodevis) over flere år, og vil da telle med i statistikken i hvert enkelt år