Personer med engangsstønad i løpet av 1. halvår 2013-2022, fordelt på fylke. Antall

Fylke2013201420152016201720182019202020212022
I alt5 1535 7515 8275 8276 2116 0985 9025 8215 7054 106
Agder-------375401281
Innlandet-------388329245
Møre og Romsdal205245266248270271230236218152
Nordland216265269290271269259216226169
Oslo857957926966996985919872834596
Rogaland510573581478577521584565581373
Troms og Finnmark-------224235150
Trøndelag-----494491512472360
Vestfold og Telemark-------500525379
Vestland-------614614413
Viken-------1 2761 248974
NAV Utland3820192119944432214
Østfold289362366396383351400---
Akershus457499497540493591523---
Hedmark175202196199217198185---
Oppland140187187158216181184---
Buskerud249287282297325293320---
Vestfold251266250261295281303---
Telemark184245239229238253205---
Aust-Agder119154125121147157156---
Vest-Agder188237241255243285267---
Hordaland540543598585578616522---
Sogn og Fjordane908693781139988---
Sør-Trøndelag286258279323361-----
Nord-Trøndelag125130160150176-----
Troms161149174143193173157---
Finnmark738679891007165---
Tallene gjelder engangsstønad ved fødsel og er ikke inkludert i tall for foreldrepenger ved fødsel.

Personer med engangsstønad i løpet av 1. halvår 2013-2022, fordelt på fylke. Prosent

Fylke2013201420152016201720182019202020212022
I alt100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0
Agder.......6,47,06,8
Innlandet.......6,75,86,0
Møre og Romsdal4,04,34,64,34,34,43,94,13,83,7
Nordland4,24,64,65,04,44,44,43,74,04,1
Oslo16,616,615,916,616,016,215,615,014,614,5
Rogaland9,910,010,08,29,38,59,99,710,29,1
Troms og Finnmark.......3,84,13,7
Trøndelag.....8,18,38,88,38,8
Vestfold og Telemark.......8,69,29,2
Vestland.......10,510,810,1
Viken.......21,921,923,7
NAV Utland0,70,30,30,40,30,10,70,70,40,3
Østfold5,66,36,36,86,25,86,8...
Akershus8,98,78,59,37,99,78,9...
Hedmark3,43,53,43,43,53,23,1...
Oppland2,73,33,22,73,53,03,1...
Buskerud4,85,04,85,15,24,85,4...
Vestfold4,94,64,34,54,74,65,1...
Telemark3,64,34,13,93,84,13,5...
Aust-Agder2,32,72,12,12,42,62,6...
Vest-Agder3,64,14,14,43,94,74,5...
Hordaland10,59,410,310,09,310,18,8...
Sogn og Fjordane1,71,51,61,31,81,61,5...
Sør-Trøndelag5,64,54,85,55,8.....
Nord-Trøndelag2,42,32,72,62,8.....
Troms3,12,63,02,53,12,82,7...
Finnmark1,41,51,41,51,61,21,1...
Tallene gjelder engangsstønad ved fødsel og er ikke inkludert i tall for foreldrepenger ved fødsel.