Tabell 8. Personer med avgang fra status nedsatt arbeidsevne som 6 måneder senere var registrert som arbeidstaker. 202501 til 202606. Antall og prosent.

Måned ______________________20252026
AvgangI arbeid% i ArbeidAvgangI arbeid% i Arbeid
Sum hittil i år695263330347,9330791758353,2
Januar4837235448,74802251252,3
Februar6118295248,36813368854,1
Mars6895322546,85612301653,7
April6010268644,75553288552,0
Mai4417197744,84031205751,0
Juni6425322250,16268342554,6
Juli5506271349,3   
August5337261449,0   
September6942318845,9   
Oktober6348294746,4   
November5470272349,8   
Desember5221270251,8   
'