Tabell 7. Personer med avgang fra status arbeidssøker som 6 måneder senere var registrert som arbeidstaker. 202501 til 202606. Antall og prosent.

Måned ______________________20252026
AvgangI arbeid% i ArbeidAvgangI arbeid% i Arbeid
Sum hittil i år15276610557069,1700014957970,8
Januar10905745068,310407726869,8
Februar12530846867,6149801056270,5
Mars13979904564,712300855069,5
April11338743165,510862769570,8
Mai8536568666,68776629371,7
Juni13660951369,612676921172,7
Juli11961840970,3   
August12905918671,2   
September191431393372,8   
Oktober12676916072,3   
November12370866170,0   
Desember12763862867,6