Tabell 7. Personer med avgang fra status arbeidssøker som 6 måneder senere var registrert som arbeidstaker. 201901 til 202003. Antall og prosent.

Måned ________________________________2019_____________________2020___________
AvgangI arbeid% i ArbeidAvgangI arbeid% i Arbeid
Sum hittil i år16437911112867,6419542738265,3
0000
Januar11962786565,712296787664,1
Februar13628903366,314305949666,4
Mars151731030767,9153531001065,2
April12094804066,5
Mai9693642466,3
Juni154801039067,1
Juli13804948468,7
August13857965769,7
September156491095870,0
Oktober144831020570,5
November13913932267,0
Desember14643944364,5