Ansatte ved NAV Arbeidslivssenter Innlandet

 

Avdelingsdirektør

Anja Søberg

anja.soberg@nav.no

Tlf. 906 66 986

Kontorfaglige tjenester

Mette Synnøve D. Koch

mette.synnove.djonne.koch@nav.no

Tlf. 412 77 429

Rådgiver med kontor på Fagernes

Christina D. Kvisgaard

christina.dygd.kvisgaard@nav.no

Tlf. 407 26 069

Rådgivere med kontor på Gjøvik

Anja Amundsen

anja.amundsen@nav.no

Tlf. 930 65 349

Morten Kjelsrud

morten.kjelsrud@nav.no

Tlf. 977 74 631

Elisabeth S. Korssjøen

elisabeth.korssjoen@nav.no

Tlf. 913 93 013

Mette S. Myhre

mette.skoglund.myhre@nav.no

Tlf. 909 75 632

Dag Siem Pettersen

dag.siem.pettersen@nav.no

Tlf. 977 59 891

Anne B. Skiaker

anne.brathen.skiaker@nav.no

Tlf. 924 56 130

Bjørn Stenvold

bjorn.stenvold@nav.no

Tlf. 915 98 036

Svein Trondsen (permisjon)

 

 

Rådgivere med kontor på Hamar

Tone Kristin Bjerke

tone.kristin.bjerke@nav.no

Tlf. 404 53 675

Margret Eylands

margret.eylands@nav.no

Tlf. 478 28 606

Bård Grinnhaug

bard.grinnhaug@nav.no

Tlf. 958 32 109

Åshild Ulseth Myhr

ashild.ulseth.myhr@nav.no

Tlf. 975 42 427

Ellen Nordby

ellen.nordby@nav.no

Tlf. 406 10 150

Jan Norstrøm

jan.eugen.norstrom@nav.no

Tlf. 922 28 090

Torstein Røe

torstein.roe@nav.no

Tlf. 404 51 744

Wenche W. Smeby

wenche.weium.smeby@nav.no

Tlf. 959 63 551

Tove Solum

tove.solum@nav.no

Tlf. 406 48 855

Per Bergsvein Støen

per.bergsvein.stoen@nav.no

Tlf. 915 83 114

Yvonne Aarestrup (permisjon)

 

 

Rådgivere med kontor på Kongsvinger

Jan Sigmund Eriksen

jan.sigmund.eriksen@nav.no

Tlf. 959 63 348

Jorunn Lundquist

jorunn.lundquist@nav.no

Tlf. 994 03 943

Vibeke Aa. Sandvik

vibeke.aasvestad.sandvik@nav.no

Tlf. 959 63 326

Kåre Tømterud

kare.tomterud@nav.no

Tlf. 958 77 060

Rådgivere med kontor på Lillehammer

Åmund Austdal

amund.austdal@nav.no

Tlf. 959 66 854

Else-Marit S. Bakke

else-marit.steinstad.bakke@nav.no

Tlf. 957 42 522

Bente Bratberg

bente.bratberg@nav.no

Tlf. 913 71 558

Anne Hagestande

anne.hagestande@nav.no

Tlf. 934 03 191

Håkon Hide

hakon.hide@nav.no

Tlf. 992 34 461

Rune Hytten

rune.hytten@nav.no

Tlf. 975 70 520

Nina Høiland

nina.hoiland@nav.no

Tlf. 992 36 277

Eirik Mangrud

eirik.mangrud@nav.no

Tlf. 908 95 950

Randi Opdal

randi.opdal@nav.no Tlf. 918 47 649

Harald Morten Utness

harald.morten.utness@nav.no

Tlf. 452 70 550