Kontaktpersoner i NAV Troms og Finnmark GEO Øst: (gjelder kommunene Berlevåg, Båtsfjord, Vardø, Vadsø, Sør-Varanger, Tana, Nesseby) John Vegar Seim Soini john.vegard.seim.soini@nav.no Tlf: 414 56 155

GEO Midt Finnmark: (gjelder kommunene Karasjok, Porsanger, Lebesby, Gamvik, Nordkapp, Måsøy, Hammerfest)  Jill Merete Sevaldsen jill.merete.sevaldsen@nav.no Tlf: 93061538

GEO Vest: (gjelder kommunene Kautokeino, Alta, Loppa, Kvænangen, Hasvik) Birgit Hansen birgit.hansen@nav.no Tlf: 40483246

GEO Tromsø-området: (gjelder kommunene Tromsø, Karlsøy, Balsfjord-Storfjord, Lyngen) Riikka M. Rytinki riikka.maria.rytinki@nav.no Tlf: 922 80 670

Markeds- og rekrutteringstelefon: 407 29 846 E-post: nav.tromso.marked@nav.no Markedsrådgivere: Frank Johannessen, tlf. 452 80 956 Stine Victoria Krag, tlf. 453 91 125 Alexander Os, tlf. 464 12 645

GEO Nord-Troms: (gjelder kommunene Nordreisa, Skjervøy, Kåfjord) Mattis A. Hætta mattis.ailo.hetta@nav.no Tlf: 40037305

GEO Midt Troms: (gjelder kommunene Senja-Sørreisa, Salangen-Lavangen-Dyrøy, Målselv-Bardu) Beate Seljenes beate.seljenes@nav.no Tlf: 41323884

GEO Sør Troms (gjelder kommunene Harstad, Tjeldsund, Kvæfjord, Ibestad) Bjarne Glad bjarne.glad@nav.no Tlf: 94843217

Rudi Andre Olsen rudi.andre.olsen@nav.no Tlf: 92636839

Rekrutteringsbistand:  Dina Helene Bjørnæs dina.helene.bjornes@nav.no Tlf: 47658977

Eirik Haugen eirik.haugen@nav.no Tlf: 93285880

Kristian Johansen kristian.johansen@nav.no Tlf: 90997774

EURES Carolien Vandersmissen carolien.vandersmissen@nav.no Tlf: 90472034  

Lurer du på noe annet enn rekruttering eller inkludering kan du ringe arbeidsgivertelefonen på 55 55 33 36.