Arbeidsgivertelefonen Troms og Finnmark

Område 

Kontaktperson 

Telefon 

 

Tromsø, Lyngen, Balsfjord,
Karlsøy og Storfjord

 

Riikka Rytinki
Frank Johannessen
nav.tromso.marked@nav.no 

922 80 670
452 80 956

 

Harstad, Kvæfjord,
Ibestad og Skånland 

 

Bjarne Glad 
Bjarne.Glad@nav.no 

948 43 217


Lenvik, Sørreisa, Torsken,
Tranøy og Berg 

 

Beate Seljenes 
Beate.Seljenes@nav.no 

41323884 

 

Målselv, Bardu, Salangen,
Lavangen, Gratangen og Dyrøy

 

Knut Jarle Reiertsen
Knut.Jarle.Reiertsen@nav.no  

415 74456 

 

Nordreisa, Skjervøy,
Kåfjord og Kvænangen 

 

Roy Hugo Johansen
Roy.Hugo.Johansen@nav.no  

922 88744 

Alta og Loppa

 

 

 

Birgit Hansen
birgit,hansen@nav.no

 


 

 

 

404 83 246

 

 

Berlevåg

 

 

Tove Eriksen
Tove.Eriksen@nav.no 

 

 

412 77 181

 

 

Båtsfjord

 

 

Marianne Tiberg
Marianne.Tiberg@nav.no 

 

 

413 03 152

 

 

Gamvik og Lebesby

 

 

Bjørn Johan Karlsen
Bjorn.Johan.Karlsen@nav.no 

 

 

406 49 537

 

 

Hammerfest

 

 

Tone J. Konradsen Tone.Johanne.Konradsen@nav.no

 

97421559  

 

Hasvik

 

 

Renate Olsen
Renate.Olsen@nav.no 

 

 

412 65 795

 

 

Karasjok

 

 

Hilda Vuolab
Hilda.Vuolab@nav.no 

 

 

406 18 598

 

 

Kautokeino

 

 

Karen Anna Gaup
Karen.Anna.Gaup@nav.no 

 

 

412 76 978

 

 

Kvalsund

 

 

Jan Hugo Johnsen
Jan.Hugo.Johnsen@nav.no 

 

 

458 48 531

 

 

Nordkapp

 

 

Jonas Salamonsen
Jonas.Salamonsen@nav.no 

 

 

412 76 955

 

 

Porsanger

 

 

Eldbjørg Olsen
Eldbjorg.Lucie.Olsen@nav.no 

 

 

458 49 624

 

 

Sør-Varanger

 

 

Id-Beate Banne
Id-Beate.Banne@nav.no 

 

 

406 18 951

 

 

Tana

Nesseby

 

 

Stein Østmo
Stein.Ostmo@nav.no 

John Vegard Seim Soini
John.Vegard.Seim.Soini@nav.no 

 

 

452 15 005

414 56 155

 

 

Måsøy

 

 

Bjørg-Mette Giæver
Bjorg-Mette.Giever@nav.no 

 

 

905 63 111

 

 

Vadsø

 

 

Jørn Ottar Olsen
Jorn.Ottar.Olsen@nav.no 

 

 

481 23 455

 

 

Vardø

 

 

Britt Isaksen
Britt.Harriet.Isaksen@nav.no 

 

 

464 22 174

 

 

EURES
(Rekruttering og jobbsøk i Europa)

 

 

Carolien Vandersmissen
Carolien.Vandersmissen@nav.no 

 

 

904 72 034

 

Lurer du på noe annet enn rekruttering eller inkludering kan du ringe arbeidsgivertelefonen på 55 55 33 36.